Prázdninový DOX-BOX by BROWNIE právě v prodeji! POPRVÉ klasická edice i s hračkou a s příspěvkem 30 Kč na Psí štěstí z každého prodaného BOXu!

Wolfsblut VetLine RENAL problémy s LEDVINAMI 2 kg

pro ALERGIKY
Značka: Wolfsblut
465 Kč
skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Wolfsblut VetLine Renal je dietní kompletní krmivo s kuřecím masem a batáty pro dospělé psy na podporu funkce ledvin. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto granulky pomáhají vašemu mazlíčkovi s problémy s ledvinami. Jsou pro podporu funkce ledvin při chronickém selhání ledvin a snížení tvorby oxalátových kamenů. Toto krmivo vytvořeno s veterináři sníží obsah bílkovin, takže krmivo lze krásně zpracovat a strávit. Tím ledviny nemusí tolik pracovat. Zároveň snížený obsah fosforu a sodíku pomáhá chránit vnitřní orgány. Forsfor si tělo neponechá, přebytek vylučuje a tento proces také může vést k dalším komplikacím. Zvýšený obsah omega-3 mastných kyselin může zmírnit záněty a podpoří tak zbývající funkci ledvin. Díky svým alkalizujícícm vlastnostem tak pomáhá předcházet močovým kamenům.Díky lehce stravitelnému kuřecímu masu a sladkých brambor je toto krmivo pro vašeho mazlíčka dostačující pro splnění nutričních požadavků.
Složení:

batáty 58 %, kuře 21 % (čerstvé kuře 14 %, sušené kuře  7 %) hrachový protein, dýně 4 %, kuřecí tuk 3 %, rybí olej, kuřecí vývar 2 %, řasy (bohaté na DHA*), minerální látky, vojtěška, citran draselný (alkalizátor moči), kopřiva 0,18 %, pampeliška, brusinky, ostružiny 0,1 %, maliny 0,1 % borůvky 0,1 %, černý rybíz, bezinky, arónie, mannan-oligosacharidy (prebiotikum) 0,1 %, frukto-oligosacharidy 0,1 %.

Analytické složky: 

hrubý protein 18 %, hrubé tuky 8 %, hrubé popeloviny 7 %, hrubá vláknina 3 %, omega-6 mastné kyseliny 1,8 %, omega-3 mastné kyseliny 0,4 %, kyselina linolová 1,8 %, DHA*/EPA** 0,15 %, hydroxyprolin 1,8 %, vitamin D 980 IU, vápník 0,7 %, fosfor 0,4 %, fosfor 0,4 %, draslík 1,4 %, sodík 0,3 %, síra 0,15 %, hořčík 0,1 %, chloridy 0,6 %.

Pokud jsou ledviny nemocné, toxiny a odpadní látky se již nemohou z těla dostatečně odbourávat. To vede k přetěžování ledvin. Navíc snížený příjem tekutin ve spojení s kyselou hodnotou pH moči vede k oxalátovým kamenům. Wolfsblut VetLine RENAL je speciální kompletní dietní krmivo, které je přizpůsobeno potřebám psů s chronickým selháním ledvin a tvorbou oxalátových kamenů. Nízký obsah bílkovin a fosforu zmírňuje zátěž ledvin a oběhového systému. Upravený obsah bílkovin znamená, že se tvoří méně rozkladných produktů a nízký obsah fosforu uvolňuje zátěž ledvin, protože nadbytek fosforu nelze v případě onemocnění ledvin vylučovat. Lahodná receptura z kuřecího masa a sladkých brambor podporuje příjem krmiva a zajišťuje přísun živin. Díky svým vlastnostem alkalizujícím moč mohou granulky pomáhat redukovat oxalátové kameny. 

Specifikace a hlavní informace: 

 • Receptura s přírodními ingrediencemi.
 • Čerstvé a zdravé kuře jako hlavní složka.
 • Zejména pro psy s chronickým onemocněním ledvin.
 • Úpravou obsahu bílkovin a používáním vysoce kvalitních bílkovin se snižují produkty rozkladu, jako je močovina, a tím se uvolňuje zátěž ledvin.
 • Snížený obsah fosforu a sodíku pomáhá zmírnit zátěž ledvin a oběhového systému.
 • Tvorbu oxalátových kamenů snižuje nízký obsah vápníku, vitaminu D a purinů, které působí proti okyselování moči.
 • Obsahuje důležité esenciální mastné kyseliny pro snížení zánětlivých procesů a tím posílení zbývající výkonnosti ledvin.
 • S hodnotnými superpotravinami, jako jsou ostružiny, maliny a borůvky.
 • Zvláště chutné přísady podporují příjem krmiva.
 • Receptura bez obilovin, protože obiloviny se v přirozené stravě psích předků nevyskytovaly. Bohužel jsou to pak také jedním z nejčastějších spouštěčů alergie u psů.
 • Bez kukuřice, lepku, sóji, zvýrazňovačů chuti a umělých přísad (kromě vitamínů a minerálů).
 • Vyvinuto ve spolupráci s veterináři.
 • Bez testování na zvířatech.

Jednotlivé složky krmiva VetLine RENAL byly sestaveny společně s veterináři tak, aby odpovídaly poznatkům o holistické výživě psů pro psy s chronickým selháním ledvin. Suché krmivo Wolfsblut je proto jedinečné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro dospělé psy
Kategorie: Granule
Fáze života psa: Dospělí
Hmotnost psa v dospělosti: Malí do 10 kg, Střední 10-25 kg, Velcí nad 25 kg
Obsah masa: Kuřecí, Rybí
Speciální požadavky: Bez lepku, Bez obilovin, S citlivým zažíváním, Hypoalergenní, Bez kuřecího masa i tuku, Pro alergiky, onemocnění ledvin
Kvalita zpracování: Superprémiové, Extrudované
Velikost granulí: Větší do 1,5 cm
Velikost balení: 2-4 kg
Značka: Wolfsblut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: