O nás

Internetový obchod super-granule.cz vznikl na podzim roku 2016, jako pokračovatel nymburského obchodu Čumákov. Na podzim roku 2018 pak byla otevřena prodejna v Praze 9 Kbelích.

KVALITA – RYCHLOST – PŘEHLEDNOST

Cílem super-granule.cz je jednoduchá, koncentrovaná nabídka nejkvalitnějších krmiv na jednom místě.

Do naší nabídky vybíráme skutečně pouze krmiva s mimořádnou kvalitou či vlastnostmi. Naši zákazníci se tak mohou spolehnout, že jakákoli volba v našem sortimentu bude z pohledu kvality správná. Zároveň to znamená, že v naší nabídce chybí většina známých, komerčních značek, jejichž prioritou je masivní marketing a nikoli kvalitní obsah.

Naší vizí je také udržet obchod v kompaktní podobě, aby byl přehledný a zákazníci se nemuseli prodírat stovkami značek a tisíci produktů. Jasnou prioritou jsou profesionální krmiva pro psy. Doplňkově pak nabízíme základní sortiment jako pamlsky, konzervy a to se stejným důrazem na kvalitu jako je tomu u krmiv.

Veškerý sortiment máme na našem skladě a expedujeme ho tak v den objednávky, případně následující pracovní den v případě, kdy již odjeli naši přepravní partneři.

Jsme tu pro ty zákazníky, kteří ocení pohodlný nákup kvalitního krmiva se spolehlivým a rychlým dodáním.

Náš tým je tvořen třemi stálými členy a proto jsme schopni zákazníkům dopřát osobní a individuální přístup. Většinu stálých zákazníků i jejich páníčků si pamatujeme jako by byli součástí naší super-granulí rodiny.

Pokud se s našimi hodnotami ztotožňujete, bude nám velkým potěšením, stanete-li se našimi spokojenými zákazníky.

Jsme tu totiž pro ty, kteří vás milují!

Šárka, Lenka a Kuba

Untitled