POSLEDNÍ ŠANCE ZÍSKAT DOX-BOX ZA LOŇSKOU CENU! Zafixujte si cenu na všechna další období, budete tak dostávat pamlsky ještě ve větší hodnotě! Více na www.dox-box.cz/predplatne

O nás

Internetový obchod super-granule.cz vznikl na podzim roku 2016, jako pokračovatel nymburského obchodu Čumákov. Na podzim roku 2018 pak byla otevřena prodejna v Praze 9 Kbelích.

KVALITA – RYCHLOST – PŘEHLEDNOST

Cílem super-granule.cz je jednoduchá, koncentrovaná nabídka nejkvalitnějších krmiv na jednom místě.

Do naší nabídky vybíráme skutečně pouze krmiva s mimořádnou kvalitou či vlastnostmi. Naši zákazníci se tak mohou spolehnout, že jakákoli volba v našem sortimentu bude z pohledu kvality správná. Zároveň to znamená, že v naší nabídce chybí většina známých, komerčních značek, jejichž prioritou je masivní marketing a nikoli kvalitní obsah.

Naší vizí je také udržet obchod v kompaktní podobě, aby byl přehledný a zákazníci se nemuseli prodírat stovkami značek a tisíci produktů. Jasnou prioritou jsou profesionální krmiva pro psy. Doplňkově pak nabízíme základní sortiment jako pamlsky, konzervy a to se stejným důrazem na kvalitu jako je tomu u krmiv.

Veškerý sortiment máme na našem skladě a expedujeme ho tak v den objednávky, případně následující pracovní den v případě, kdy již odjeli naši přepravní partneři.

Jsme tu pro ty zákazníky, kteří ocení pohodlný nákup kvalitního krmiva se spolehlivým a rychlým dodáním.

Náš tým je tvořen třemi stálými členy a proto jsme schopni zákazníkům dopřát osobní a individuální přístup. Většinu stálých zákazníků i jejich páníčků si pamatujeme jako by byli součástí naší super-granulí rodiny.

Pokud se s našimi hodnotami ztotožňujete, bude nám velkým potěšením, stanete-li se našimi spokojenými zákazníky.

Jsme tu totiž pro ty, kteří vás milují!

Šárka, Petr a Terka

Untitled

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení