Bolfo

Bolfo je značka, která vyrábí produkty chránící domácí mazlíčky před blechami, klíšťaty, vešmi a všenkami. Nabízí různé druhy sprejů, šamponů, spot-on pipet a hlavně obojků pro psy a kočky, jež najdete v naší nabídce.

Bolfo jakožto účinnou a spolehlivou ochranu proti parazitům doporučují veterináři po celém světě. Produkty Bolfo jsou tedy dostupné v mnoha zemích. Pokud chcete svého mazlíčka efektivně a zároveň bezpečně zbavit blech, klíšťat a dalších parazitů, pak jsou antiparazitní obojky Bolfo přesně pro Vás.

Výhody antiparazitních obojků značky Bolfo

  • Účinnost – antiparazitní obojky Bolfo velmi účinně chrání vašeho mazlíčka před různými druhy parazitů. Obojky obsahují účinné látky, jako je diazinon, pyrethroidy nebo imidakloprid, které parazity zabíjejí a chrání vašeho mazlíčka před dalšími infekcemi.
  • Dlouhodobý účinek – antiparazitní obojky Bolfo jsou navrženy tak, aby chránily vašeho mazlíčka co nejdéle, aniž byste museli používat další ochranné prostředky. Ochrana proti blechám působí u psů po dobu 5 měsíců, u koček 4 měsíců a účinek proti blechám trvá 10 týdnů.
  • Snadné použití – použití antiparazitního obojku Bolfo je velmi snadné. Stačí do něj vašeho psa nebo kočku jednoduše obléknout a nechat ho působit. 
  • Odolnost – obojky jsou voděodolné, takže je při případném koupání nemusíte sundavat.

Přečtěte si:

2 položek celkem
1558 bolfo antiparazitni obojek pro psy 70 cm
Bolfo antiparazitní obojek pro psy 70 cm
skladem - ihned k odeslání
427 Kč

Dlouhodobá ochrana proti klíšťatům, blechám, vším i všenkám. Obojek je vhodný pro větší psy s ochranou až 5 měsíců.

4007221035190
1555 bolfo antiparazitni obojek pro psy i kocky 38 cm
397 Kč

Dlouhodobá ochrana proti klíšťatům, blechám, vším i všenkám. Obojek je vhodný pro kočky a psy menších plemen s ochranou až 5 měsíců.

4007221035183

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem