Rozvoz po Praze ZDARMA po celý květen.

SUPERPOTRAVINY marketingový tah nebo mají smysl?

Pro mazlíčka je zdravé bříško to nejdůležitější. Ne jen, že je potřeba dávat mu kvalitní stravu, ale i kvalitní pamlsky. Hitem dnešní doby jsou tzv. superpotraviny. Určitě jste o nich už slyšeli. My jsme vybrali některé z nich, o nich vám napíšeme, proč by neměly chybět ve stravě našich mazlíčků a na co jsou vlastně tedy dobré?

BRUSINKY - posilují imunitní systém, jsou antioxidantem, pomáhají při průjmech a zánětu močových cest. Jsou skvělé také jako prevence zánětu ledvin.

ČERVENÁ ŘEPA - má nejvyšší obsah železa a mědi a poměrně velké množství zinku, jodu, manganu a dalších stopových prvků, zlepšuje vstřebávání stravy, podporuje vylučování vody a kyselin z těla. Zbavuje střeva jedovatých látek a upravuje střevní mikroflóru.

DÝNĚ - je vhodná k regulaci činnosti střev, zdroj vitamínů a minerálů.

MED - je ideálním zdrojem jednoduchých cukrů, a stejně jako u člověka pomáhá při léčbě nachlazení, proti únavě. vzor obrázku email - širší (14)

SKOŘICE - pozitivně působí na zažívání, podporuje krevní oběh, kožní infekce a má desinfekční a antibiotické účinky.

ROZMARÝN - podporuje krevní oběh a nervový systém.

MRKEV - je nejbohatší zdroj vitamínu A a karotenu. Chrání proti kardiovaskulárním onemocněním, rakovině a podporuje kvalitu zraku.

BANÁNY - je perfektním zdrojem vlákniny, železa, draslíku. a bohatý na B-vitamíny.

ŠPENÁT - obsahuje antioxidanty (betakaroten, mangan) které působí protizánětlivě a jako prevence proti rakovině.

BATÁTY neboli SLADKÉ BRAMBORY - obsahují velké množství vlákniny, jsou bohatým zdrojem vit. A,C a B6 a několika minerálů. Stabilizují hladinu cukru v krvi. Sladké brambory obecně jsou považovány za cenný zdroj sacharidů. Vhodná složka stravy při léčbě diabetes.

Těchto skvělých superpotravin je ještě další obrovská řada, můžete si ještě další z nich prohlédnout na obrázku níže.vzor obrázku email - širší (13)

My jsme pro vás rozšířili sortiment o pečené dobroty od české značky Zolly Dog Bakery. Proč jsme vybrali tuto značku? Jejich po domácku pečené pamlsky právě tyto superpotraviny obsahují a tedy pro zdravé a spokojené bříško našich mazlíčků dělají maximum. Vše připravují bez konzervantů a také bez složek, které v potravě pro naše miláčky nemají co dělat. Celou nabídku najdete na našem webu.

Teď už přejeme jen si vybrat dle chuti a ať šmakuje!!