NOVÝ OBSAH DOX-BOX FUN JE NA SVĚTĚ! Obsahuje 7 lahodných pamlsků, které si vaši mazlíčci zvolili jako ty nejoblíbenější! Užijte si s mazlíčkem společné chvíle překvapení a napětí při rozbalování!

MOHU NĚJAK OVLIVNIT DÉLKU ŽIVOTA SVÉHO MAZLÍČKA?

Toto je opravdu nejčastější otázka, kterou od vás dostáváme. Ptáte se nás, v podstatě i trochu vtipem, co můžete udělat pro svého mazlíčka, aby tu s vámi byl co nejdéle? Můžeme my sami udělat něco, abychom prodloužili pejskovi život? My si myslíme, že ano.

I když některé věci nejsou bezprostředně vidět, v dlouhodobém horizontu, na životu pejska, se mohou velmi radikálně odrazit.

Untitled design - 20

Jak teda a co je ten hlavní stavební kámen na dlouhověkost? Je to kvalita stravování, prostě životní styl. Na tom, co váš mazlíček bude dostávat do svého těla máte 100% odpovědnost vy a nikdo jiný.

Kvalitní stravou se totiž výrazně snižuje riziko zdravotních obtíží – jak jsem psala výše, bezprostředně nic nevidíme – často říkáte, on sežere všechno a nic mu to nedělá – ale dlouhodobě mohou nastat vážně až fatální zdravotní obtíže. Sáhněme si do svědomí, kdy jste svému pejskovi za jeho psí oči dali kousek masa od stolu z voňavého kuřátka, nebo kousek buřtu při opékání, grilování, nebo čerstvě koupenou šunčičku, nebo dokonce plátkový sýr, ale i hroznové víno, nebo ohryzek z jablíčka, ořechy a mohla bych tady psát celou řadu dalších nevhodných až toxických potravin pro vašeho pejska. Ale také podáváme granule, o kterých ani netušíme, co všechno mohou obsahovat, protože z obalu buď neumíme číst, anebo to tam je uvedeno velmi šalamounsky.

Untitled design - 2021-06-08T151020.761

V našem „stravovacím seriálu“ budeme otevírat témata, která jsou tabu, řekneme si jak to vlastně se zažíváním vašeho pejska je doopravdy. Nebudeme si brát servítky a všechno řekneme na rovinu.

V příštím článku se zaměříme na historii, jak to vlastně psi měli od pradávna a kam jsme je dostali tím, že jsme si je přivlastnili, domestikovali.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení