NOVÝ OBSAH DOX-BOX FUN JE NA SVĚTĚ! Obsahuje 7 lahodných pamlsků, které si vaši mazlíčci zvolili jako ty nejoblíbenější! Užijte si s mazlíčkem společné chvíle překvapení a napětí při rozbalování!

Psí štěstí - letošní 1. návštěva

Před týdnem jsme byli odvézt téměř 100 kg granulek, pamlsky, testovací sety, pelíšek, kosmetické věci a doplňky stravy na @psi_stesti. Tato skvělá organizace se stará o pejsky a hledá jim nové domovy.

Untitled design - 2021-04-30T233742.084

Je to skupina dobrovolníků, která o sobě píše báječné věci!

 Jsme parta lidí, kterým nejsou lhostejní opuštění a týraní pejsci a to nejen z ČR. Děláme dočasné péče, díky které se každý pejsek naučí každodennímu chodu a tak je lépe připraven k adopci do nové rodiny.

Vše děláme bez nároku na finanční odměnu pouze s pomocí hodných lidi, kteří pomáhají finančně, materiálně nebo i sdílením, protože i to má velký význam. Pokud se vám nějaký pejsek libí nebo máte dotazy, můžete nás kontaktovat na: psi-stesti@email.cz.

Ale to nejskvělejší je, že to o sobě jen nepíší, ale také dělají. Je nám ctí, že jsme s nimi v kontaktu a ne jen díky vám tak můžeme přispívat troškou do mlýna.

Untitled design - 2021-04-30T233758.171

11 malinkých štěňátek a 6 dospělých pejsků v jeden okamžik, v jedné rodině, v jedné dočasné péči - krásný den, krásný zážitek!!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení