NOVÝ OBSAH DOX-BOX FUN JE NA SVĚTĚ! Obsahuje 7 lahodných pamlsků, které si vaši mazlíčci zvolili jako ty nejoblíbenější! Užijte si s mazlíčkem společné chvíle překvapení a napětí při rozbalování!

Jarní návštěva Psí štěstí - provázelo nás také sluníčko

Na Psí štěstí jsme díky vám dnes dovezli přes více než 100 kg granulek, pamlsků, ale i kvalitní české konzervy nebo oblečky.

Na fotografii níže si se Sauronkem děláme zamilované selfíčko. Pokaždé si mě  nejdříve oťukává, ale potom moje bezedné pamlskové kapsy ho přesvědčí, že jsme "staří" kámoši. Spolu a jeho čivaví smečkou jsme si zablbli, pomazlili, odobrůtkovali a pokecali o všem možném.. Každý mi s radostí dal pusinky, prostě jsou to milovaní a milující pejskové.

Untitled design - 2021-04-28T140827.926

Sluníčko nás hřálo a setkání bylo naprosto úžasné.

Milé paní Petře jsme dovezli i pivoňky na ještě krásnější den. Jaro je prostě tady!

Untitled design - 2021-04-28T141831.853

Děkujeme vám všem, kteří pomáháte.

Zejména vám, kteří nákupem DOX-BOXu jakékoli edice pomůžete právě této organizaci Psí štěstí, kde působí dobrovolníci, kteří mají srdíčka na správných místech a pro pejsky by udělali první poslední.

Děkujeme vám!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení