Rozvoz po Praze ZDARMA po celý květen.

@masenka_a_ja

Hrdá jsem i na naši další novou ambasadorku Verču. Verča a její Mášenka s námi jsou už dlouhou dobu, podporují nás, Verča si nechá často poradit, vnímá věci neuvěřitelným nadhledem a svou šikovností ohromuje celý instasvět (a ne jen ten!).

Veru, ze srdce znovu blahopřeju a děkuju, že jsi přijala stát se naší ambasadorkou.

A co pro vás Verča o sobě napsala?

"Ahojky, já jsem Verča je mi 15 let a po mém boku kráčí má vysněná fenka Mášenka. Mášenka je westík a s jejím příchodem se mi splnil sen. 

Společně si užíváme každou chvilku. Obě milujeme výlety a poznávání nových kamarádů. Dokud jsem Mášu neměla, nikdy by mě nenapadlo, že budu znát tolik úžasných lidí a pejsků z celé republiky. Společně jsme objevili překrásný svět, který jsem neznala, tento svět je plný radosti, úsměvů, pamlsků, slin, chlupů, krásných chvil a spousty dalšího. 

S Mášou se také věnujeme agility. Začali jsme jezdit i na závody. Máša sice není sprinter, ale obě nás to moc baví. Také moc rády vymýšlíme veselé a originální fotky či videa. Kreativita totiž nemá mezí a to mě neustále fascinuje. Baví mě si hrát a vymýšlet fotky, které zaujmou. 

Mášenka je veselá, dennodenně nás něčím rozesmívá. S ní se zdá, že je vše o něco snazší a jakoby všechny starosti někam odešly. Máši vášeň je jídlo. Pro dobrý pamlsek je schopná ukousnout i prsty. Je to věrná kamarádka, která se mnou jde kamkoliv si zamanu. 

A na těch našich dobrodružstvích nás vždy provázely, provází a budou provázet ňamky od Supergranulí. Proto je nám ohromnou ctí být součástí takového skvělého týmu. Moc moc děkujeme za tuto možnost. 

Pusinky posílají Verča a Mášenka"