@borderkolie_dasty

První setkání s Dastym a Mončou se mi vryje do paměti, protože jsem do nich málem vrazila, když jsem vybíhala z prodejny na schůzku. Až po dalších 2 krocích mi došlo, s kým jsem měla tu čest! Bylo to jedinečné a jsem za to moc ráda. Co více o sobě prozradili si pročtěte níže..

"Ahoj, jsem Monča a je mi 23 a už 3 roky po mém boku kráčí chlupáč jménem Dasty. Dasty mi ukázal jakým směrem se chci v životě vydat. Rádi společně cestujeme, výletujeme, hrajeme si, cvičíme, trénujeme agility a DD a nebo jen tak "existujeme". Děláme vše co nás společně baví s ohledem na Dastyho zdraví. Moc si vážím téhle příležitosti patřit mezi tolik báječných lidí. Díky, především tobě Šárko. Kdybych se za tebou do obchodu nevrátila a neslyšela to na vlastní uši, nevím zda bych tomu uvěřila. No a Dastík byl u vás taaak hrozně moc spokojený, že mě nenapadlo ani váhat, prostě to tak mělo být."

Moni, děkuji, že jste se stali naší součástí! Nikdy nezapomenu, jak jste se vrátili, jenom, abychom se mohli osobně potkat! Jsem za to vděčná, protože osobní žádost o ambasadorství je totiž to NEJVÍC!