Meowing Heads

Britská značka Meowing Heads je specialista na kapsičky pro kočky s nejvyšší kvalitou surovin bez umělých přísad a konzervantů.Kapsičky jsou důležitým zdrojem živin, které kočky potřebují pro správný vývoj a zdraví. Kromě toho mají kapsičky výhodu, že jsou snadno stravitelné a obsahují potřebné množství vody.

kapsicky-kocky

Složení kapsiček Meowing Heads

Kapsičky pro kočky od Meowing Heads jsou vyrobeny z kvalitních surovin bez umělých přísad a konzervantů. Obsahují kvalitní maso a ryby, jako je kuřecí maso, hovězí maso, losos a další. Kapsičky také obsahují různé druhy zeleniny a bylin, jako je mrkev, brokolice, petrželka nebo rozmarýn. Měkké kuřecí kousky v kapsičkách vyhovují, jak koťatům, tak dospělým kočkám.

Kapsičky jsou také vhodné pro kočky s citlivým trávením nebo pro alergické kočky.

Jak vybrat správnou kapsičku pro vaši kočku

Při výběru kapsičky pro vaši kočku je stěžejní zohlednit její věk, váhu a zdravotní stav. Pokud vaše kočka trpí nadváhou, zvolte kapsičky s nízkým obsahem tuku a sacharidů. Pokud má kočka problémy s trávením, zvolte kapsičky s jemnější strukturou. Je také důležité vybírat kapsičky s vyváženým poměrem bílkovin, tuků a sacharidů.

Jak skladovat a podávat kapsičky Meowing Heads

Kapsičky pro kočky od Meowing Heads je nejlepší skladovat na suchém a chladném místě. Po otevření kapsičky uchovejte zbytky v ledničce a spotřebujte do 24 hodin. Kapsičky Meowing Heads jsou připraveny k okamžitému podávání, příprava tedy není vůbec náročná.

1 položek celkem
meowing heads surf turf 100g
MEOWING HEADS Surf & Turf kapsička 100 g
skladem - ihned k odeslání
51 Kč

Jedinečné vlhké krmivo pro všechny koťata a dospělé kočky

5060189114252

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem