ICF

ICF je italská značka, která se zabývá výrobou doplňkového krmiva a veterinárních přípravků pro zvířata. ICF má širokou nabídku včetně produktů pro prevenci a léčbu různých onemocnění a doplňků stravy pro zlepšení jejich trávení.

Pro zdraví vašich mazlíčků

Pro správnou funkci organismu je potřeba dodávat správné množství živin a vitamínů. Díky doplňkům stravy tak máte jistotu, že váš domácí mazlíček bude mít vše, co potřebuje. 

Mezi hlavní výhody produktů ICF patří jejich vysoká kvalita a účinnost. Produkty ICF vám pomohou s léčbou různých onemocnění, jako třeba se záněty ucha, jaterními problémy, trávicími problémy a mnoho dalších.

Oblíbené pasty pro správné trávení

Naši domácí mazlíčci snadno sní i to, co nemají a nejčastěji je trápí problémy se zažíváním a trávením. Jedním z nejpopulárnějších produktů značky ICF je Enteromicro PASTA. Tento přípravek je určen pro zlepšení trávení u psů a koček. Je ideální pro zvířata, která trápí průjmy, nadýmání, zvracení nebo citlivý trávicí systém.

Enteromicro PASTA obsahuje speciální směs přírodních látek a prebiotik, které pomáhají obnovovat a udržovat rovnováhu v trávicím traktu. Tyto látky zlepšují trávení, snižují záněty a podporují růst zdravé mikroflóry v trávicím traktu. Mějte Enteromicro PASTU vždy po ruce.

Žádné produkty značky ICF nebyly nalezeny...