Clorexyderm šampon 4% 250 ml

657 Kč
skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Desinfekční šampon je určený pro čištění kůže a srsti psů a koček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon co zároveň čistí a desinfikuje. Je vhodný při výskytu dermatitid, či povrchových a hlubokých pyodermiích. Obsahuje 4% koncentraci chlorhexidin diglukonátu, molekule s širokospektrým antibakteriálním účinkem, který se dlouhodobě používá v humánních a veterinárních přípravcích. Clorexyderm šampon je aktivní proti mikroorganismům citlivým na chlorhexidin.Clorexyderm šampon je určený pro čištění kůže a srsti u psů a koček v případech, kdy je potřeba kombinovat čistící efekt se silným desinfekčním účinkem.
Složení:

100g přípravku obsahuje 4g Chlorhexidine Digluconate, základ - Isodecyl alkohol ethoxylát, Propylene Glycol, Glycerin, Dimethyl-alkyl-oxid, , Lanoline ethoxylat, Hydroxyl ethyl celulóza, Parfum, Reactive Blue 21 neionizovaná voda ad 100g

Podání a dávkování:

Clorexyderm šampon je určený pro čištění kůže a srsti u psů a koček v případech, kdy je potřeba kombinovat čistící efekt se silným desinfekčním účinkem.

Doporučené dávkování:

kočky a malí psi až 15ml středně velcí psi až 30ml velcí psi až 50ml 1 čajová lžička odpovídá 5ml 1 polévková lžíce odpovídá 15ml

Aplikace: 

Důkladně navlhčete srst a aplikujte malé množství přípravku na zvíře, masírujte proti směru srsti. Nechte působit 5 až 15 minut, důkladně opláchněte vlažnou vodou a zvíře usušte.

Upozornění:

Ujistěte se, že nedochází kontaktu přípravku s krmivem nebo pitím, nikdy nelijte produkt do nádob na krmivo či vodu. Nepoužívejte společně s jinými antiseptiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampóny pro psy
Kategorie: Šampóny
Typ: Šampón

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: