Hračka Multipet Migrators divoká kachna plyš 38 cm

219 Kč
skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Roztomilá pískací divoká kachna, která 100% zaujme vašeho mazlíčka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kachny mohou v zimě cestovat na jih za teplejším počasím, ale tyto hračky určitě zůstanou s vašimi mazlíčky! Migrátoři mají realistický design a zvuk, díky čemuž jsou perfektním pískacím společníkem pro vašeho mazlíčka.
Velikost:

38 cm

Multipet není obyčejnou americkou značkou, ale předním oceňovaným designerem a dodavatelem produktů pro domácí mazlíčky po celém světě. Staví na základech jedinečného designu, perfektní kvality, zábavy ve zvířecím světě a v neposlední řadě ekologické udržitelnosti. Usilovně pracují na testování produktů z hlediska bezpečnosti, odolnosti a schválení. Hledají ty nejlepší nápady, látky a technologie a pracují na oživení produktů tak, aby takto rozmanité hračky udržely psy a kočky aktivní, zaujaté a šťastné. 

Upozornění: 

Při hře na svého pejska dohlížejte. Zřetelně dbejte na to, aby jakákoli hračka, se kterou si Váš pes hraje, byla nepoškozená. Stav hračky pravidelně kontrolujte. V případě, že je hračka poškozena nebo jí již chybí některé součásti, tuto hračku prosím nahraďte novou či jinou. Zamezíte tak případnému zranění Vašeho psa. 

Není určeno dětem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Kategorie: Hračky
Typ: Plyšové, Pro štěňátko, Pískací

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: