Rozvoz po Praze ZDARMA po celý květen.

Hračka Multipet Squeaker Mat Tug kráva plyš 35,5 cm

259 Kč
skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Roztomilá přetahovací kráva, se kterou si váš mazlíček užije hodně zábavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste připraveni na hru Tug O War? Tyto hračky pro psy ve tvaru zvířátek se mohou zdát měkké, vrásčité a roztomilé, ale jsou navrženy tak, aby byly pevné a vám a vašemu mazlíčkovi přinesly dlouhý čas přetahování. Hračka má uprostřed otvor ve tvaru O, který usnadňuje držení a hraní. Přetahování se psem se tak stává pohodlným a bezpečným. Hračka je opatřena několika pískátky a její zadní část šustí, díky čemuž se pro psa stává ještě atraktivnější.
Velikost:

35,5 cm

Multipet není obyčejnou americkou značkou, ale předním oceňovaným designerem a dodavatelem produktů pro domácí mazlíčky po celém světě. Staví na základech jedinečného designu, perfektní kvality, zábavy ve zvířecím světě a v neposlední řadě ekologické udržitelnosti. Usilovně pracují na testování produktů z hlediska bezpečnosti, odolnosti a schválení. Hledají ty nejlepší nápady, látky a technologie a pracují na oživení produktů tak, aby takto rozmanité hračky udržely psy a kočky aktivní, zaujaté a šťastné. 

Upozornění: 

Při hře na svého pejska dohlížejte. Zřetelně dbejte na to, aby jakákoli hračka, se kterou si Váš pes hraje, byla nepoškozená. Stav hračky pravidelně kontrolujte. V případě, že je hračka poškozena nebo jí již chybí některé součásti, tuto hračku prosím nahraďte novou či jinou. Zamezíte tak případnému zranění Vašeho psa. 

Není určeno dětem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Kategorie: Hračky
Typ: Přetahovadlo, Plyšové, Pro štěňátko, Pískací

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: