Rozvoz po Praze ZDARMA po celý květen.

Earth Rated zásobník s rolí sáčků

129 Kč
skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Praktický, stylový a odolný zásobník na sáčky Earth Rated. Vhodný pro připnutí na vodítko a obsahuje jednu startovací roli sáčků Earth Rated.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásobník na sáčky Earth Rated se stane vaším oblíbeným doplňkem pro každodenní venčení. 
Odolá dešti i nárazům a je tak vhodný pro výletování za všech podmínek.

Je vyroben z 65 % z certifikovaného recyklovaného plastu (PCR), čímž přispívá k udržení recyklačního cyklu, tím, že dává druhý život již použitému plastu. 

PCR nelze zaměňovat s běžným recyklovaným plastem – takový plast je často pouze blíže neidentifikovatelný odpadový materiál, který se znovu použije. PCR je certifikovaný materiál pocházející z ověřeného zdroje. Prochází kontrolou kvality, která zaručuje vysokou kvalitu jeho vlastností při výrobě nových produktů.

Použitím 65 % recyklovaného plastu umožňuje udržet stejnou kvalitu, pevnost a nepropustnost sáčků a zároveň snížit uhlíkovou stopu při jejich výrobě.

Zásobník má na zadní straně praktický háček, na který můžete zavěsit již použitý sáček. Můžete tak zůstat zodpovědným a ohleduplným páníčkem, i když je nejbližší koš v nedohlednu.

Díky silikonovému poutku jej lze upevnit například k vodítku, batohu nebo opasku a důmyslný uzavírací mechanismus zajistí, že z něj sáčky samovolně nevypadnou.

Obsahuje roli sáčků bez vůně – 15 sáčků.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčky na psí exkrementy
Kategorie: Sáčky na exkrementy
Typ: Zásobník
Značka: Earth Rated

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: