Rozvoz po Praze ZDARMA po celý květen.

Bamboo Groom

Bamboo Groom je značka specializující se na výrobu kvalitních a ekologicky šetrných pomůcek pro péči srst vašich pejsků a kočiček. Značka používá přírodní materiály, např. bambusových vláken, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Produkty Bamboo Groom splňují vysoké standardy péče o zvířata a zároveň minimalizují negativní dopad na naši planetu.

Na super-granule.cz nabízíme od značky Bamboo Groom ergonomicky tvarovaný hřeben na blechy, jehož použití bude pohodlné nejen pro vašeho mazlíčka, ale i pro vás. Hřeben má také antiskluzovou rukojeť, což vám zajistí pevný úchop.

Další výhody hřebenu na Blechy:

  • Účinnost - Hřeben je navržen tak, aby byl co nejefektivnější a odstranil v srsti zvířete veškeré blechy a vši. Jeho husté hroty zachytí i ty nejmenší parazity.
  • Materiál - Hřeben se vyrábí z kvalitního bambusového vlákna a nerezové oceli, což zaručuje jeho dlouhou životnost i odolnost vůči korozi.
  • Šetrnost k životnímu prostředí - Hřeben je vyroben z přírodních materiálů, což minimalizuje dopad na planetu. Navíc, díky kvalitnímu materiálu, není nutné hřeben často měnit, což snižuje množství vyprodukovaného odpadu.
  • Snadná údržba - Hřeben je snadno omyvatelný a snadno se čistí.

Přečtěte si, jak vašeho psa nebo kočku rychle a účinně zbavit blech.

1 položek celkem
BG FLEA OS Back large 140920170858235915
327 Kč

Vyčesávací hřeben na blechy pozvedá a odděluje všechny typy kožešina srstí. Dokonale tak odstraní všechny blechy a bleší vajíčka.

04718111342

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem