Rozvoz po Praze ZDARMA po celý květen.

Falco

SOKOL FALCO je rodinná firma, která se již od roku 1993 stará o to, aby vaši pejsci a kočičky měli jen to nejlepší na svém jídelníčku. Díky nekompromisní kvalitě, širokému sortimentu a osobním zkušenostem zakladatele MVDr. Jiřího Sokola, který připravuje receptury pro všechny jejich produkty, si můžete být jisti, že krmivo je tím nejlepším, co můžete svým mazlíčkům nabídnout.

Výhody značky SOKOL FALCO

  • Vyrobeno s láskou v České republice: Jako tradiční česká firma vyrábí naše krmivo s hrdostí a péčí o naše zákazníky i jejich mazlíčky.
  • Nejvyšší kvalita surovin: Všechny produkty jsou vyrobeny z čerstvého, kvalitního masa bez barviv, dochucovadel, sóji, obilovin nebo jiných chemických látek.
  • Široký sortiment: Nabízí širokou škálu druhů masa, mraženého, sušeného či konzervovaného, pro uspokojení potřeb a chutí vašich mazlíčků.
  • Inovace a rozvoj: Neustále modernizují  výrobní technologie a zdokonalují postupy, aby vám mohli nabídnout stále lepší produkty a služby.
  • Certifikace IFS: Drží certifikát IFS, uznávanou normu bezpečnosti potravin a kvality výrobních procesů.

Filozofie značky SOKOL FALCO

Filozofie značky spočívá v tom, aby lidem pomohli navrátit se ke přirozené stravě jejich domácích mazlíčků - masu. Jako –‚řezníci pro psy a kočky" věří, že pes a kočka jsou především masožravci a zaslouží si kvalitní maso v jejich jídelníčku. 

Přečtěte si, jak vybrat kvalitní krmivo pro psy a kočky. 

 

3 položek celkem
produkty ESHOP (90)
Tip pro ALERGIKY
45 Kč

I váš mazlíček si může zpříjemnit vítání jara, a to s luxusní velikonoční limitovanou edicí a zároveň velikonoční speciálem. 

8594025086306
produkty ESHOP libová tlačenka
Tip
FALCO LIBOVÁ TLAČENKA 800 g
skladem - ihned k odeslání
89 Kč

Limitovaná edice luxusních konzerv, které obsahují 100 % masa v podobě vepřové svaloviny, morkové kosti, vepřových a hovězích drobů.

8594025083817
v1694777515
Tip
46 Kč

Neholduje váš mazlíček moc rybám? Nevadí !! Máme tu pro vás novinku od Falca kuřecí prsa s bramborovým salátem. Každý mazlíček si na Vánoce pošmákne!

8594025088621

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem