1. charitativní SUPER-PARTY 16.-18.6.2023

Půl roku po otevření naší nové prodejny ve Kbelích jsme uspořádali 3denní SUPER-PARTY. Party jsme pojali kompletně charitativně a výtěžek z akce byl 40.572 Kč pro Psí štěstí. Tuto úžasnou sumu jsme jim jeli předat osobně na konci srpna a ihned po předání přeposlali na bankovní účet.

Díky vám a také našim obchodním partnerům se akce opravdu podařila.

Celou dobu nám akci dokumentoval profi event fotograf Martin. Program byl bohatý a měli jste možnost vyfotit svého mazlíčka na červeném koberci, nebo jste od nás mohli dostat profi pohybovku, o které se staral další skvělý fotograf Martin a v neděli jsme měli fotokoutek, kde vaše mazlíčky fotila Nikola. 

V programu jsme měli speciální koutky na ozdobení mufinů, nebo jste si mohli vyzkoušet lízací podložky či čmuchací koberečky. Zajistili jsme pro vás i přednášky např. o obranách, canicrossu, ale také třeba o první pomoci pro pejska, nebo fyzioterapii. Mohli jste také před akcí, v průběhu akce, ale i po akci na naší after-party soutěžit. Představili jsme vám také novinky v našem sortimentu. Např. IZO koberečky, které odvádějí vlhkost a mazlíčci je opravdu milují, TRAVEL KIT - set lékárničky a věcí na výlety, naše ručně šité vodítka a obojky. Po nich se okamžitě zaprášilo a museli jsme rychle nechávat došít. Prostě a jednoduše jste si je zamilovali. Představili jsme také roztomilé startovací balíčky pro štěňátka a i ty se vám hodně líbí.

Přijeli jste za námi v celé české, ale i slovenské republiky a my jsme za to velmi vděčni. Zejména také proto, že bohatá tombola a kolo štěstí byly tak atraktivní, že kompletně tato akce vynesla pro Psí štěstí opravdu hodně peněz a to přesně 40.572 Kč. 

Ještě jednousrdečně obrovské poděkování patří našim obchodním partnerům, kteří naši akci podpořili a také vám, že jste se osobně nebo on-line podíleli.

Užívejte skvělých dní a pozdravujte své mazlíčky

Šárka s týmem super-granulí

 

PS: Na skvělé fotečky z akce se můžete podívat níže.

PÁTEK 16.6.2023

 SOBOTA 17.6.2023