Prázdninový DOX-BOX by BROWNIE právě v prodeji! POPRVÉ klasická edice i s hračkou a s příspěvkem 30 Kč na Psí štěstí z každého prodaného BOXu!

Movement - intenzivní výživa pro klouby a pohyb psů 200 g

538 Kč
objednáno u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Tahle super sypká směs dostane vaše miláčka zpátky na nohy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chutná směs která nejlépe podpoří klouby, šlachy a zpevňuje pohybový aparát vašeho psího parťáka.'

Složení:

žraločí chrupavka 3 %, MSM 16 %, hydrolyzovaný hovězí kolagen 27 %, glukosamin sulfát 40 %, chondroitin sulfát 10 %, vitamin C 4 %

Při sestavování receptury výrobce nedělal kompromisy. Hydrolyzovaný kolagen je základní stavební hmotou šlach, chrupavek, vaziva a tkání. Zpevňuje celé tělo a podporuje přirozený vývoj kloubů. Hydrolyzovaná forma má mnohonásobně vyšší účinnost proti klasickému kolagenu. Glukosamin sulfát se přirozeně vyskytuje v kloubní chrupavce. Společně s kolagenem se stará o pružnou hmotu chrupavky. Díky tomu se klouby a kosti tolik neopotřebovávají. Žraločí chrupavka udržuje vysokou kvalitu kloubů, šlach, kostí a zubů. Kromě toho podporuje funkci nervových přenosů a činnost svalů. Chondroitin sulfát se stará o regeneraci kloubů a chrupavek. Zvyšuje pohyblivost kloubů a udržuje jejich pružnost. Jeho účinnost se zvyšuje s vitamínem C, který posiluje imunitu a podílí se celé řadě procesů v těle zvířete. MSM je sloučenina obsahující síru, která se běžně vyskytuje zelenině, ovoci nebo obilí. Síra je klíčová při mnoha tělesných funkcích a při obnově zdravé tkáně. Pomáhá také detoxikovat těžké kovy z těla a napomáhá zdravým funkcím jater. Pro klouby je důležitá pro správné začlenění kolagenu v chrupavkách. MSM působí proti bolestivosti kloubů - pro psa jde o přirozené analgetikum. Přispívá k odbourání poškozené tkáně. Příznivě též působí na kůži, srst a drápky.

Dávkování:

Na každých 10 kg hmotnosti psa / 0,5-1 g směsi / den. Smíchejte s krmivem. Směs má nahořklou chuť, můžete přidat olej pro dochucení. Přípravek užívejte v cyklech: po 3 měsících užívání následuje 1 měsíc pauza. Užívejte až od 6 měsíců věku psa.

  • 100% přírodní složení
  • řeší příčinu problému, ne pouze důsledek
  • vyživuje chrupavku, tkáně, vaziva i šlachy
  • podporuje tvorbu kloubních tekutin
  • regeneruje klouby
  • zpevňuje pohybový aparát
  • vysoká vstřebatelnost a účinnost
Skladování a trvanlivost:
Uchovejte v chladu a temnu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa pro psy
Kategorie: Kloubní výživa, Doplňky stravy
Typ: Prášek
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: