Kruuse

Dánská značka Kruuse je dnes jednou z nejvýznamnějších značek v oblasti péče o domácí zvířata. Firma se zaměřuje na inovace a vývoj nových produktů, aby byla všechna domácí zvířata zdravá a šťastná. 

Firma vyrábí produkty pro péči o domácí zvířata, jako jsou léky, hračky, obojky, ale také vybavení pro veterinární praxi. Produkty značky Kruuse jsou kvalitní, a to díky použití nejnovějších technologií a materiálů. Firma neustále vyvíjí nové produkty a inovuje svůj stávající sortiment. U nás najdete především hřebeny na vyčesávání blech nebo aplikátory tablet.

kruuse

Proč zvolit značku Kruuse

Kruuse nabízí kvalitní produkty, které majitelům zvířat usnadňují život. Produkty jsou inovativní, účinné a vyrobeny z nejlepších materiálů, což zaručuje jejich trvanlivost a bezpečnost pro vašeho mazlíčka.

Kromě kvalitních produktů má značka Kruuse také dlouholeté zkušenosti v oblasti veterinární péče o zvířata. Firma spolupracuje s řadou veterinárních klinik a odborníků v oblasti zdraví zvířat, což zajišťuje nejvyšší kvalitu a spolehlivost produktů.

Dalším důvodem proč zvolit značku Kruuse je její ekologický přístup. Firma se snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí a používá recyklovatelné materiály. Produkty jsou také navrženy tak, aby minimalizovaly negativní dopad na zdraví zvířat.

4 položek celkem
produkty ESHOP flex ball
Hračka Flex Ball 6,3 cm
skladem - ihned k odeslání
125 Kč

Úžasný růžový míček na aportování nebo na dobrůtky, kterým můžete zabavit vašeho pejska.

5703188301079
upraveno produkty ESHOP
57 Kč

Podavač tablet usnadňuje podávání tablet zvířatům, která nespolupracují. Pohodlná aplikace tablet přímo na kořen jazyka. Měkký konec zabrání poranění zvířecí tlamičky a krku....

9410340614102
71beRenYsuL. SX425
91 Kč

Vyčesávací hřeben na blechy BUSTER je vhodný pro všechny typy srsti, pro kočky i psy.

5703188300713
71beRenYsuL. SX425
91 Kč

Vyčesávací hřeben na blechy BUSTER je vhodný pro všechny typy srsti, pro kočky i psy.

5703188250865

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem