Rozvoz po Praze ZDARMA po celý květen.

GimDog

Německá značka GimDog byla založena vášnivými majiteli psů, kteří ví, že psi jsou důležití společníci v našich životech. Značka se zaměřuje na výrobu kvalitního krmiva a hraček pro psy, které jsou navrženy tak, aby si je pejsci oblíbili.

Zábava pro každého pejska

GimDog vyrábí širokou škálu hraček pro psy, které jsou navrženy tak, aby byly zábavné, bezpečné a funkční. Tyto hračky jsou vyráběny z kvalitních materiálů a jsou vhodné pro psy všech velikostí a plemen

Mezi oblíbené produkty značky GimDog patří plovoucí hračky, do kterých se dá schovat pamlsek, dále interaktivní hračky, kreativní hračky na žvýkání a hry s různými texturami, tvary a velikostmi.

Hračky jsou velmi odolné, takže snadno zvládnou i ostré psí zuby.

Filozofie značky GimDog

Společnost se proto snaží vyrábět produkty, které nejen podporují zdraví a pohodu psů, ale také přinášejí radost a zábavu. GimDog si uvědomuje plnou odpovědnost, kterou majitelé psů nesou za zdraví svých miláčků, a proto se snaží vytvářet kvalitní produkty, které pomáhají udržet psa v kondici a zdraví. Značka GimDog klade velkou pozornost na pouto mezi člověkem a pejskem.

1 položek celkem
GimDog plovoucí kost zelená 15,2 cm
117 Kč

Úžasná hračka ve tvaru kosti, která je vyrobená z tvrzené gumy, díky tomu je velmi odolná a také vhodná pro hru ve vodě, jelikož je i plovoucí.

8009632060835

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem