Entero ZOO detoxikační gel 10 g

52 Kč
skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Veterinární přípravek EnteroZoo je inovativní střevní absorbent, který působí v trávícím traktu zvířete, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gel Entero zoo slouží k celkové detoxikaci trávicího traktu u psů a koček, dokáže na sebe navázat středněmolekulární toxické látky, patogenní bakterie a alergeny a odvádí je z organizmu, nevstřebává se. Zabraňuje tak jejich usazování v těle a napomáhá tak udržet celý organismus a zažívání v přirozené formě. Vzhledem ke své bezpečnosti je možné gel podávat i štěňatům. Paníčci už si tak nemusí lámat hlavu s tím, co dělat, když jejich štěně má průjem nebo zvrací a nechce jíst nebo přinejhorším se něčím otrávilo. Entero zoo je vhodné podávat i při kožních problémech a alergických reakcích. Nelze přípravkem předávkovat, je vhodné i pro březí samice a mláďata.
Pokud užívá váš pes antibiotika, je vhodné mu Entero zoo podávat - posílí účinek antibiotik a urychluje tak léčbu. Entero zoo je prověřeno mnoha studiemi, kde byla dokázána jeho vysoká účinnost a nebyly dosud zjištěny žádné vedlejší nežádoucí reakce.
Zmírňuje průběh infekčních průjmů, otrav a alergických onemocnění, urychluje hojení poranění, je vhodným doplňkem při léčbě antibiotiky, zlepšuje celkovou odolnost organismu.
V případě otravy nebo v případě pouhého podezření na otravu podejte ihned dvojnásobnou dávku a urychleně vyhledejte veterinárního lékaře. Entero zoo do sebe vstřebá toxické látky a tím zajistíte zvířeti při otravě první pomoc.
Složení:

Polyhydrát polymethylsiloxanu 60 %, voda čištěná 40 %.

Podávání:

Přípravek přimíchat do krmiva nebo rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou. Před upotřebením protřepat.

Účinné látky:

polymethylsiloxan

Užití:

Doporučujeme užívat EnteroZoo již při prvních příznacích nemoci nebo otravy. EnteroZoo předchází vzniku toxických reakcí a alergenních reakcí nebo je oslabuje, pomáhá odstranit průjem nebo zkrátit jeho trvání, odstraňuje příznaky poruch trávení, pomáhá obnovit užitečnou mikroflóru trávicího traktu, chrání sliznice trávicího traktu a podporuje hojení poškozené sliznice, snižuje toxickou zátěž jater a ledvin.

Standardní dávkování podle druhu zvířete a váhy:
psi a štěňata:

Psi a štěňata do 4 kg užívají cca ½ kávové lžičky 1-3x denně.
Psi do 15 kg užívají cca1 kávovou lžičku 1-3x denně.
Psi od 15 do 50 kg užívají cca1 vrchovatou kávovou lžičku 1-3x denně.
Psi od 50 kg výše užívají cca 1 polévkovou lžíci 1-3x denně.

kočky a koťata:

Kočky a koťata do 2kg užívají cca ½ kávové lžičky 1-3x denně.
Kočky od 2 kg užívají cca 1 vrchovatou kávovou lžičku 1-3x denně.

Příznaky:

Akutní průjem různého původu, například bakteriálního, virového původu
Průjem způsobený otravou z potravy
Užíváním antibiotik
Chronický průjem jakéhokoliv původu
Poruch trávení(dyspepsie)
Narušená střevní mikroflóra
Otravy
Chronické onemocnění jater a ledvin doprovázené jejich selháním
Alergická onemocnění
Kožní nemoci
Prevence
Předchází vzniku toxických reakcí a alergenních reakcí

Poznámka:

Aplikace na kůži: Můžete aplikovat také na postižená místa kůže zvířete při různých zánětech, ekzémech, alergických projevech, poranění kůže a pod. Naneste na postižené místo silnější vrstvičku gelu, která se po zaschnutí odrolí nebo si ji zvíře olíže.

Upozornění:

Po otevření spotřebujte Entero ZOO® v dóze do 1 týdne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály, imunita
Kategorie: Doplňky stravy, Vitamíny, imunita
Typ: Gel
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 14.5.2023
+ Používáme dlouhodobě
+ Máme s tím dobré zkušenosti

5
DA Avatar autora | 24.4.2023
Velmi účinný detoxikační gel - rychlá úleva a působí již po prvním použití. Doporučuji mít alespoň dva balíčky doma/ v lékárničce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: