Dog Rocks

Značka Dog Rocks je relativně nový produkt na trhu, který má ochránit zahrady a terasy před škodlivými účinky moči domácích mazlíčků. Jedná se o přírodní kameny, které se vkládají do misky s pitnou vodou psa. Podle výrobce se Dog Rocks zbavují dusíkatých látek v moči, které jsou zodpovědné za poškození trávy a rostlin.

dog-rocks

Jak fungují Dog Rocks?

Dog Rocks jsou přírodní kameny, které jsou těžší než voda a obsahují minerály jako železo a hořčík. Když je vložíte do misky s vodou psa, minerály se uvolňují a reagují s dusíkem v moči psa. Podle výrobce Dog Rocks neutralizují dusíkaté látky a tím snižují riziko poškození trávy a rostlin.

Co jsou dusíkaté látky a jak poškozují trávu?

Dusíkaté látky jsou přirozenou složkou moči psa, a jsou zodpovědné za to, že tráva začne žloutnout a odumírat. Dusíkaté látky se rozkládají na dusičnany, které jsou zdrojem dusíku pro rostliny. Nicméně příliš mnoho dusíkatých látek může způsobit přebytečný růst trávy, což vede k nadměrnému kosení a následnému oslabení trávy.

Jak používat Dog Rocks?

Dog Rocks jsou snadné k použití. Stačí je vložit do misky s pitnou vodou psa a nechat je tam. Podle výrobce Dog Rocks účinkují po dobu 2 až 3 měsíců, poté je třeba je nahradit novými kameny.

Výhody Dog Rocks

Jednou z největších výhod používání Dog Rocks je ochrana trávy a rostlin před škodlivými účinky dusíkatých látek v moči psa. Tento produkt je také přírodní a není nutné používat žádné chemikálie, které by mohly být škodlivé pro psa nebo pro životní prostředí.

 

1 položek celkem
dog rocks
Dog Rocks 200 g
skladem - ihned k odeslání
490 Kč

100% přírodní australský produkt, na eliminaci vypálených skvrn na trávníku od Vašeho psa.

9335986000012

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem