Vážení zákazníci, 16.-18. června budeme mít SUPER-PARTY. Budeme rádi, když se za námi přijedete osobně podívat a užijete si chvíle oslav s námi.

Bubeck;Bohemia Pet Food;Family Barf

Bubeck je německá značka krmiv pro psy, která byla založena v roce 1893. Kvalitní suché krmivo pro psy se vyrábí z přírodních surovin a neobsahuje žádné umělé přísady. Krmivo od značky Bubeck je vhodné pro psy všech plemen i vývojových stádií.

Bohemia Pet Food patří mezi české značky krmiv pro domácí mazlíčky. Vyrábí krmiva pro psy a kočky z kvalitních surovin a bez chemických přísad. Jsou vhodná pro psy a kočky všech plemen i různého stáří.

Family Barf je česká značka krmiv pro psy a kočky, která jsou založená na principu BARF (Biologically Appropriate Raw Food). Tato značka nabízí především syrové maso a kosti. V nabídce najdete také mražené krmivo vyrobené z kvalitních surovin. Krmiva Family Barf jsou určena pro majitele, kteří chtějí svým mazlíčkům dopřát přirozenou stravu.

Vytvořili jsme pro vás set obsahující všechny uvedené značky. Najdete v něm nejrůznější druhy masa, od hovězího po lososové. Set se hodí jako dárek nebo zasloužená odměna, po níž se bude váš mazlíček jen olizovat. Set je přizpůsoben potřebám středních a velkých plemen. Pokud máte psa menší velikosti, pak uvítá jiné pamlsky z naší nabídky.

Přečtěte si články z našeho blogu:

1 položek celkem
produkty ESHOP (92)
EKO OBAL
195 Kč

Který z mazlíčků by odolal báječným masovým sušenkám, do kterých by se zakousl i jeho páníček?

7766925591049

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem