Jak probíhalo focení vašich úžasných mazlíčků

V červnu proběhla 3 víkendová focení.

Místa pro focení byla 2x v Hradci Králové, 1x Pardubicích. Přijelo za námi více než 15 pejsků a touto cestou bych chtěla poděkovat ne jen vám účastníkům a vašim mazlíčkům, ale také fotografce Janě, IG profil @zejafoto*. Všichni jste měli slíbené 3 profi fotografie a věřím, že jste s výsledkem spokojeni.

A jak to celé probíhalo? 29.května jsme vydali post, kde byly základní informace. Hledali jsme 10 dobrovolníků, kteří chtějí svého miláčka krásně nafoceného. Hlásilo se vás mnoho, proto jsme museli zájemce i odmítnout. Za to se omlouváme, ale kapacitu nebylo možné navýšit.

Proběhl předvýběr modelů - řekla bych, že však vyhrávalo - kdo dřív přijde, ten dřív "jede". Pak jsme stanovili termíny a rozdělili vás do skupin, podle toho, jak vám data vyhovovaly. 

První termín, sobota 12.6. se blížil. Každý den jsme bedlivě sledovali předpověď počasí, protože v tomto týdnu byly tropické teploty a na sobotní odpoledne/večer hlásili prudké bouřky. Přesto jsme nenechali nic náhodě a vyrazila jsem už v poledne k Janě domů, abychom vše připravily a měly jsme dokonalé. Stále jsme však doufaly, že se předpověď změní, nebo prostě, že jim nevyjde. Jenomže co čert nechtěl, kolem 17 hod se snad na celém území zatáhlo a začaly brutální deště. No nic, skoro do půlnoci jsem stejně zůstala i Janči doma a aspoň jsme pokecaly a popracovaly jinak. Na IG společném chatu jsme tedy operativně změnily termín a jupííí, neděle (bohužel už bez mé účasti) proběhla dokonale. Naši první modelové jsou dokonalí!! 

Untitled design_1

@oneeye_team, @_chihuahua_viky, @mia_psi_princezna, @barbora.nov

Někteří z vás za námi přijeli stovky kilometrů, abych byla konkrétní, ani vzdálenost Frýdek - Místek x Pardubice, tj. více než 500 km neodradila. Jiní jste přijeli z Brna, Ústí nad Labem, ale i Nového Bydžova, Vysokého Mýta, Chrudimi. Někteří byli místní, tedy Hradec Králové, Pardubice, ale jiní bydlí v Českém Brodě či Trutnově Prostě sešli jsme se z celé České republiky! Dokázali jste, že vzdálenost není limitem, který by vás měl limitovat. Jsem na vás velmi pyšná.

Druhý termín proběhl bez jakékoli změny, počasí bylo příznivé a na chlupáčky jsme se těšili. Nejdelší vzdálenost překonal @zlopes._.nerys*. Ale věřím, že fotografie z této série se vám také budou moc líbit! Dokonalost - posuďte sami!!

@oneeye_team, @_chihuahua_viky, @mia_psi_princezna, @barbora.nov (1)

A poslední termín se blíží. Moc se na něj těším, protože jsem se doma utrhla a bude se moci zúčastnit také. Jenomže někteří účastníci se začali odhlašovat, protože si neuvědomili, že jsou na závodech, nebo byli nemocní a do toho počasí zase hlásí nepříjemnosti na sobotu. Tak změna, nová storíčka - hledáme rychlonáhrady.., do toho i nový termín - a to neděle. 

Akce však probíhala naprosto úžasně! Já jsem si to nesmírně užila a fotografie jsou taky bomba!  

@oneeye_team, @_chihuahua_viky, @mia_psi_princezna, @barbora.nov (2)

@oneeye_team, @_chihuahua_viky, @mia_psi_princezna, @barbora.nov_1

Děkujeme @zejafoto* za tuto příležitost. Také za to, že fotky jsou překrásné a že vám je dokázala poskytnout v podstatě obratem během několika hodin. Díky patří ale i vám účastníkům!

@barbora.nov*, @borderkolie_dasty*, @brixi_the_bordercollie*,@cavalier.baby.berry.lff*, @_chihuahua_viky*, @lusy_a_ja*, @mia_psi_princezna*, @moje_blazniva_crazy*, @oneeye_team*, @placatetlamicky*, @sheltie_calypso_joy*, @two_daschhund_brothers*, @zensi_shibalove*, @zlopes._.nerys*

MUSÍME SE POCHVÁLIT, TOHLE SE OPRAVDU DÍKY VÁM VŠEM MOC POVEDLO! A protože věci, co fungují se mají opakovat, tak jsme se rozhodli, že akci uspořádáme znovu. Jen vybereme jiná města, jiná místa a jiné modely! 

Chcete se také zúčastnit? Chcete, abychom vašeho mazlíčka použili na našich sociálních sítích, na webu k produktu nebo na banner? Je to pro vás jedinečná šance! SLEDUJTE nás na IG i FCB a také hashtag #focenisesupergranulemi.

*takto označené profily jsou profily, které najdete na Instagramu.

Mějte se krásně a doufám, že si to s námi užíváte! Vaše Šárka