Prázdninový DOX-BOX by BROWNIE právě v prodeji! POPRVÉ klasická edice i s hračkou a s příspěvkem 30 Kč na Psí štěstí z každého prodaného BOXu!

AIKO

AIKO je česká značka, která se mimo výroby zdravých a kvalitních krmiv pro domácí mazlíčky specializuje i na absorpční podložky. Společnost se zaměřuje na využití přírodních surovin a moderních technologií, aby mohla nabídnout zákazníkům produkty té nejvyšší kvality.

AIKO se snaží být co nejvíce ohleduplná k životnímu prostředí. Využívá recyklovatelné obaly a při výrobě svých produktů minimalizuje množství odpadu.

AIKO

Proč si vybrat podložky AIKO?

Podložky značky AIKO, které najdete v naší nabídce, jsou určené pro psy. Tyto podložky mají vysokou absorpční schopnost, což znamená, že dokážou rychle a účinně absorbovat vlhkost i pachy. Díky tomu udržují prostředí kolem vašeho čtyřnohého přítele suché a čisté.

Absorbční podložky AIKO se vyrábí z kvalitních materiálů, které šetří životní prostředí. Materiály jsou hypoalergenní a neobsahují žádné škodlivé látky, jako třeba chlor nebo formaldehyd. Značka tak bere ohled jak na bezpečnost, tak zdraví vašeho mazlíčka.

Podložky AIKO jsou k dispozici v různých velikostech, aby vyhověly potřebám každého plemene. Můžete je použít jako podložku na podlahu, na cestách nebo při výcviku.

Díky své vysoké absorpční schopnosti a kvalitním materiálům si podložky AIKO oblíbilo velké množství páníčků. Snadno se používají a pomáhají udržet čistotu i hygienu v domácnosti.

2 položek celkem
produkty ESHOP plenky
186 Kč

Protiskluzové plenky pro psy.

8586020721061
produkty ESHOP pleny
128 Kč

Pleny pro psy s aktivním uhlím a se čtyřmi samolepkami k uchycení

8586020721023

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem