Rozvoz po Praze ZDARMA po celý květen.

4cats

4cats je značka založená na vědeckých studiích a ověřených recepturách a nabízí produkty kočičky a kocourky, které jsou nejen zábavné, ale také bezpečné a zdravotně nezávadné. Dva z našich nejoblíbenějších produktů jsou Polštářek s kozlíkem a Polštářek se šantou.

Polštářek s kozlíkem vás zaujme svým mixem motivů a neodolatelnou vůní kozlíku lékařského. Tento zázračný bylinný pomocník přináší radost kočkám všech věkových kategorií a povah. Vysoce kvalitní materiály a špičkové zpracování zaručují dlouhou životnost a spokojenost vaší kočičky. Kozlík lékařský je známý svými uklidňujícími a relaxačními účinky, a proto pomáhá ulevit od stresu a napětí. 

Polštářek se šantou pro kočky pak nabízí vzrušující zážitek z vůně šanty kočičí, která stimuluje kočičí smysly a zajistí dlouhotrvající zájem. Vyrobeno v Německu podle standardu Oeko-Tex 100.  Hlavní ingrediencí polštářku je šanta kočičí, což je bylinka, která má na většinu koček silně přitažlivý a stimulující účinek. Při kontaktu s vůní šanty kočičí se kočky často stávají hravější, více aktivní a zvědavější. Polštářek se šantou tedy slouží ke zvýšení kočičí aktivity, podpoře jejich přirozeného loveckého instinktu a prohlubování vazby mezi kočkou a jejím majitelem.

2 položek celkem
produkty ESHOP polš
132 Kč

Veselý polštářek naplněný kozlíkem lékařským a bavlněnou vatou.

4260070651755
produkty ESHOP pytlí
79 Kč

Malý, skvělý, s neodolatelnou vůní šanty kočičí. Měkký polštářek naplněný vatou a šantou zajistí dlouhé hodiny zábavy.

4260070652660

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem