Treat Hider Borůvka na pamlsky 10 cm

Novinka
Značka: AFP
223 Kč
skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Plnící hračka na pamlsky, se kterou si váš pes užije spoustu zábavy. Interaktivní hračka v designu borůvky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukryjte v hračce oblíbené pamlsky a sledujte, jak se je váš pes snaží dostat ven! Pomocí odšroubování vrchní zátky vložíte pamlsky nebo granule. O to, aby nevypadávaly příliš snadno, se postará trubička, která je spojena s vrchní zátkou a kterou pamlsky putují ven. Otvor v ní se dá různě zvětšovat a zmenšovat a vy tak můžete snadno nastavit obtížnost hry a přizpůsobovat hračku velikosti pamlsků. V borůvce je zátka, po jejímž odšroubování můžete do hračky vložit pamlsky. Díky důmyslnému systému zátky pamlsky nevypadávají samovolně, ale pejsek musí hračku různě kutálet a otáčet, aby dostal to, po čem tolik touží! To ho nejen zabaví ale zároveň i příjemně unaví.

Borůvka je vyrobena z plastu obaleného termoplastickou gumou, což umožňuje psovi pohodlně brát hračku do tlamy, aniž by si přitom poranil zuby nebo dásně. Hra s interaktivními hračkami stimuluje smysly psa, poskytuje mu dlouhotrvající zábavu a rozvíjí jeho schopnosti řešit problémy. To pomáhá udržet v kondici nejen jeho tělo ale i duši.

Materiál: plast, termoplastická guma

Průměr 10 cm

Upozornění: 

Při hře na svého pejska dohlížejte. Zřetelně dbejte na to, aby jakákoli hračka, se kterou si Váš pes hraje, byla nepoškozená. Stav hračky pravidelně kontrolujte. V případě, že je hračka poškozena nebo jí již chybí některé součásti, tuto hračku prosím nahraďte novou či jinou. Zamezíte tak případnému zranění Vašeho psa. 

Není určeno dětem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Kategorie: Hračky
Typ: Odolné, Na pamlsky, Pro štěňátko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: