Earth Rated Tug Toy PŘETAHOVADLO S 22,6 cm

Novinka
Značka: Earth Rated
359 Kč
skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Přetahovadlo z přírodního kaučuku s ergonomickými úchyty, díky kterým vás při hře nebude bolet zápěstí. Inovativní odolná hračka, příjemná na dotek a šetrná k tlamičce vašeho mazlíčka.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky této hračce může být přetahování ještě snadnější! Její ergonomicky tvarované úchyty umožňují pohodlné držení hračky, podporují přirozený pohyb zápěstí a poskytují více místa i pro velké ruce. Nejenže si tak můžete hrát delší dobu, ale zároveň získáte víc prostoru pro manipulování s hračkou. Vroubky na jejím povrchu umožňují pohodlné držení hračky v tlamě psa a usnadňují manipulaci s ní, když je mokrá nebo zablácená. Přetahovadlo je příjemně měkké, šetrné k psí tlamě a maximálně pohodlné pro úchop rukou. Je vyrobeno z PEFC certifikovaného přírodního kaučuku – odolného materiálu, testovaném pro jeho maximální odolnost, životnost a bezpečnost.

  • s velkými ergonomicky tvarovanými úchyty
  • praktický tvar a strukturovaný povrch umožňují pohodlnou manipulaci s hračkou na obou stranách
  • z měkkého a odolného materiálu, šetrného k tlamě psa
  • snadno se čistí a udržuje – vhodné i do myčky nádobí
  • vyrobeno z bezpečného a ekologického přírodního kaučuku s certifikací PEFC (celosvětově uznávaný systém certifikace, který usiluje o udržitelné nakládání s přírodními zdroji)

Společná hra podporuje vzájemnou důvěru a zdravý vztah mezi vámi a vaším mazlíčkem. S Earth Rated máte jistotu, že psovi nabízíte pouze kvalitní, odolné a zdravotně nezávadné hračky, se kterými si užijete dlouhé hodiny zábavy a které můžete využít hned několika způsoby.

Velikost S: 22,6 cm

Při výběru hračky pro vašeho psa prosím zohledněte jeho velikost a hmotnost. Pokud si nejste jisti, jakou velikost vybrat, doporučujeme zvolit tu větší. Pro snadnější rozhodování mrkněte do galerie produktu, kde najdete i velikostní tabulku a doporučení výrobce.

Všechny hračky Earth Rated prošly nezávislými testy zaměřenými na jejich výdrž a odolnost vůči okusování a přetahování. Nezapomeňte ale, že žádná hračka pro psy není nezničitelná, a proto vám doporučujeme na hru neustále dohlížet a v případě, že hračka vykazuje známky poškození, ji psovi odebrat. Pokud se domníváte, že pes spolkl kus hračky, zavolejte svého veterinárního lékaře. Určeno pouze pro psy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Typ: Přetahovadlo, Pro štěňátko
Značka: Earth Rated

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: