Rozvoz po Praze ZDARMA po celý květen.

Opti Life

Značka Opti Life spadá pod belgickou firmu Versele-Laga, která se zaměřuje výhradně na výrobu kvalitního krmiva pro psy s citlivým zažíváním. Svou recepturu upravili tak, aby krmivo pro pejsky bylo co nejpřirozenější a vyhovělo tak veškerým potřebám našich mazlíčků.

Receptura kvalitního krmiva

Opti Life používá pro výrobu svých krmiv kvalitní suroviny, jako jsou čerstvé maso, ryby, ovoce a zelenina v přirozeném složení. Receptury obsahují vysoký podíl masa v potravinářské kvalitě bez obilovin, umělých konzervantů, barviv a aroma látek. Díky špičkové receptuře jsou krmiva Opti Life bohatá na vitamíny, minerály a další důležité živiny pro udržení zdravé kondice pejsků. Opti Life nabízí různé druhy krmiva pro psy všech věkových kategorií a velikostí, takže si každý pejsek vybere to své.

Výhody krmiva značky Opti Life

Krmivo značky Opti Life má mnoho výhod, které oceníte vy i vaši pejsci:

  • Speciální receptura pro psy s citlivým trávením,
  • bez umělých barviv, konzervantů a aromat, 
  • vyvážené složení poskytující živiny a vitamíny
  • pečlivý výběr surovin pro přirozenou stravu
  • bezlepkové,
  • pro každého psa od štěňátek až po psy seniory.

Oblíbené produkty

Vyzkoušejte granule pro psy Opti Life Adult Skin Care, které je ideální pro pejsky s citlivým trávením a také pro výstavní psy, protože podporuje zdravou a krásnou srst díky vysokému obsahu lososa. Jiní pejsi zase ocení bezlepkové krmivo Opti Life Adult Medium s vysokým obsahem kuřecího masa, které je ideální pro pejsky, kteří trpí potravinovými alergiemi.

Žádné produkty značky Opti Life nebyly nalezeny...