NOVĚ JSME OTEVŘELI PRODEJNU - MLADOBOLESLAVSKÁ 234, PRAHA 9 - KBELY, pondělí - pátek 9:30-17:30
 

PlaqueOff Powder Cat 40 g

Neohodnoceno
 

Přelomový prostředek v péči o zuby a dásně koček. Významně omezuje zubní plak a zubní kámen a odstraňuje zápach z tlamy. 

Dostupnost k odeslání do 48 hodin
484 Kč
   
Značka SwedenCare AB
Kategorie Zuby a dentální péče
 
PlaqueOff™ Powder Cat je čistě přírodní produkt určený pro kočky, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen, odstraňuje zubní plak. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy. Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů.

 

Složení:

mořská řasa Ascophyllum Nodosum (D1070™), pivovarské kvasnice.

Přípravek je bez umělých barviv, lepku a cukru.

PlaqueOff™Powder Cat je přelomový prostředek v péči o zuby a dásně koček. Významně omezuje zubní plak a zubní kámen a odstraňuje zápach z tlamy. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy.

PlaqueOff™Powder Cat na rozdíl od ostatních metod odstraňování zubního plaku působí přípravek systematicky. Přes zažívací trakt se dostává do krevního řečiště a z něj pak do slin, kde rovnoměrně působí na dásně a na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený zubní kámen. Klinické studie provedené na lidech prokázaly, že akumulace látek na zubní sklovině je redukována až o 88 % a zubní kámen buď úplně zmizel, nebo se stal velmi porézním a tak snadno odstranitelným.

Více ke složení:

mořská řasa Ascophyllum Nodosum (D1070™) - u mořské řasy Ascophyllum Nodosum byl prokázán revoluční účinek na bakterie v tlamě, které způsobují zápach tlamy, zubní plak, zubní kámen a krvácení dásní. V přípravku PlaqueOff™ Animal je řasa Ascophyllum Nodosum pěstovaná v čistých severských mořích u pobřeží Norska a Islandu. Řasy jsou schváleny WHO (Světová zdravotnická organizace), FDA (Americký ústav pro kontrolu potravin a léčiv) a FAO (Organizace Spojených národů pro potraviny a zemědělství). Schváleno jako GRAS (obecně klasifikováno jako bezpečné).

pivovarské kvasnice - pivovarské kvasnice obsahují vysokou koncentraci všech vitamínů B, které jsou důležité pro metabolický proces v trávicím traktu a v nervovém systému. Pivovarské kvasnice také přispívají ke zlepšení trávení, vstřebávání a vylučování potravy a působí jako prevence nespavosti, depresí, nervozity a pocitů únavy. Díky svému obsahu železa a mědi působí také proti chudokrevnosti a jejím příznakům. Pivovarské kvasnice mají také příznivý vliv na vývoj kůže a kvalitu srsti.

Komu je určen: 

kočkám, které mají problémy se zubním kamenem nebo preventivně pro zabránění vzniku zubního plaku a zubního kamene.


Dávkování:

jednu odměrku PlaqueOff™Powder Cat nasypte jednou denně do krmiva.

Nedojde-li ke zlepšení během 3 – 8 týdnů, zvyšte denní dávku.

 

Délka užívání:

přípravek by se měl podávat pravidelně podle doporučeného dávkování, jinak se problémy se zubním plakem a kamenem znovu navrátí. Jedno baleni vydrží přibližně 4 měsíce.

Hmotnost 0.1 kg
Dle značek PlaqueOff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.