Vážení zákazníci, 16.-18. června budeme mít SUPER-PARTY. Budeme rádi, když se za námi přijedete osobně podívat a užijete si chvíle oslav s námi.

@sandros_malinois

Mamka Denča s Rioskem jsou nerozlučná dvojka, která přesně ví, co na miláčka Rioska platí. A jak se nám představují oni?

"Rios, celým jménem Sandros Warrior Clever Fox, je typickým zástupcem plemene Belgický ovčák malinois. Je to temperamentní pes, který se ničeho nebojí a do všeho jde po hlavě (někdy jedná dřív, než přemýšlí). Rios je pro každou špatnost a baví ho snad vše, co si na něj vymyslím. Od házení frisbee, přes obrany, bikejöring nebo třeba hlavolamy. S Riosem se věnujeme sportovní kynologii, přesněji IGP (tj. kynologie podle mezinárodního zkušebního řádu). Momentálně má složenou zkoušku BH/VT a připravuje se na IGP 1. Taky se rekreačně věnujeme canicrossu, kdy bychom v blízké době chtěli vyrazit na nějaké závody. Je to taková moje popelnice, která sežere na co přijde. Ještě jsem nenašla jídlo, které by mu nechutnalo. Do budoucna bych chtěla, aby z něj byl chovný pes a snad jednou budeme i závodit v IGP. Já se jmenuji Denisa, je mi 22 let a psům se věnuji od mala. Po malině jsem toužila už dlouhou dobu a Sandros je takový můj vysněný pes. Momentálně pracuji u psů, věnuji se chovatelské grafice a trochu fotím."

Deni, díky, že vás v týmu máme, protože nám ukazuješ jak správně se má přistupovat k výchově našich mazlíčků.

*Denča s Rioskem v akci na fotce od IG profil @zejafoto 2_2