@lovely_white_lucky

Naty je s Lovely našimi nejmladšími členkami týmu ambasadorů. Nebyly proto součástí charitativního kalendáře, ale krásnou fotku máme také. A tyhle krásné věci pro vás o sobě napsaly:

"Člověk by ani neřekl jak moc ti psi dokážou člověka změnit… Díky psům jsem se toho nespočet naučila a s radostí ponořila do světa plného chlupů a psích očí. A Lovely tohle celé jen dovršila. To jsme my! Bláznivá dvojka co jde do všeho po hlavě a do založení účtu šla spíše ze srandy. Když ono to s tak dokonalou ,,komunitou” plnou vstřícných a skvělých lidí s hafany a se stejnými zájmy ani jinak nešlo. Později přicházelo víc a víc lidí a tak bylo na čase i něco předávat dál kromě našeho (občas nudného) života a jednou z hlavních myšlenek se pro mě stalo pomyšlení, že i mladý člověk může vychovávat psa a vést smysluplný profil. Někdo tak mladý nemůže vychovat psa říkali… Tohle nemůžeš zvládnout říkali… Já radši ty starší= 18+ říkali a tak se z toho podvědomě stal jeden z mých cílů. Kromě toho jsem se i zaměřila na témata ohledně BŠO a vše co se jich týká. Nechybí ani témata naučná nebo menší projekty všeho druhu. Teď už bych se ale měla zmínit o hlavní představitelce tohoto profilu, jímž je Lovely. Lovely Bílá Merci je 2letá fenka bílého švýcarského ovčáka. Je to dost učenlivý a hravý pes motivovatelný téměř na všechno a je jen málo věcí, které by ji nějak rozhodily. Jde se mnou do všeho, co si na ní vymyslím, ale jako každý má (stejně jako já) své chyby na kterých pracujeme. Pokud jde o paničku, tak mé jméno je Naty a je mi 15 let. Jsem studentkou gymnázia, psům se věnuji už nějaký ten pátek a právě oni se stali mým světem. Milujeme dobrodružství a jdeme do všeho co nám život připraví!"

Naty, děkuji ti, že jste s námi. Ještě než jsi se stala ambasadorkou, tvůj profil mě velmi inspiroval, dokonce jsi mi vnukla myšlenku začít se vzdělávat v puzzle feedu..