Hračka Multipet Deep Sea tuleň plyš 30 cm

189 Kč
skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Roztomilý pískací tuleň, který 100% zaujme vašeho mazlíčka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multipet plyšové hračky jsou navržených pro malé i velké psy. Zpracování usnadňuje uchopení a díky ultraplyšové tkanině jsou ideální na mazlení! Díky zábavě, rozmanitým stylům a pískacímu zařízení uvnitř tito mořští tvorové jistě povzbudí a navnadí ke hře malého i velkého psa. 
Velikost:

30 cm

Multipet není obyčejnou americkou značkou, ale předním oceňovaným designerem a dodavatelem produktů pro domácí mazlíčky po celém světě. Staví na základech jedinečného designu, perfektní kvality, zábavy ve zvířecím světě a v neposlední řadě ekologické udržitelnosti. Usilovně pracují na testování produktů z hlediska bezpečnosti, odolnosti a schválení. Hledají ty nejlepší nápady, látky a technologie a pracují na oživení produktů tak, aby takto rozmanité hračky udržely psy a kočky aktivní, zaujaté a šťastné. 

Upozornění: 

Při hře na svého pejska dohlížejte. Zřetelně dbejte na to, aby jakákoli hračka, se kterou si Váš pes hraje, byla nepoškozená. Stav hračky pravidelně kontrolujte. V případě, že je hračka poškozena nebo jí již chybí některé součásti, tuto hračku prosím nahraďte novou či jinou. Zamezíte tak případnému zranění Vašeho psa. 

Není určeno dětem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Kategorie: Hračky
Typ: Plyšové, Pro štěňátko, Pískací

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: