NOVÝ OBSAH DOX-BOX FUN JE NA SVĚTĚ! Obsahuje 7 lahodných pamlsků, které si vaši mazlíčci zvolili jako ty nejoblíbenější! Užijte si s mazlíčkem společné chvíle překvapení a napětí při rozbalování!

Holistické - co to je? Všichni to používáme, ale..

.. většina z nás ani netuší, co to vlastně znamená?

Víme, že je to dobré, ale co to je? Proč je to dobré? Rozhodli jsme se vám tento pojem trochu přiblížit a zase udělat malý krůček kupředu v osvětě kvality granulí.

Za holistické krmivo je považováno takové krmivo, které je tzv. komplexní, vhodně vyvážené - myšleno v principu přirozené stravy. Pes jak všichni víme byl divoký, šelma, lovec. My, lidé, jsme si ho domestikovali, ale jeho pudy a potřeby lovu jsou v něm stále zakořeněny (u někoho méně, u někoho více).

Bohužel přeložit význam do češtiny jedním slovem nejde. Holistický přístup je ve svém principu filozofickým přístup k životu. Zastává názor, že případné zdravotní problémy se nemají řešit ve chvíli, kdy vzniknou, ale má se jim předcházet. Holistické krmivo by tedy mělo svým obsahem pejska nejen kvalitně nakrmit, ale mělo by mít pozitivní vliv na celý organizmus a mělo by ho chránit. V holistických krmivech toto zajišťují z velké části bylinky, které jsou do krmiva přidávány.

Granule tak obsahují kromě základních živin vždy i něco navíc. A to látky, které mají ve výživě psa svou důležitou roli (ale kategoricky nespadají do základních živin). Krmiva jsou bez obilovin nebo se sníženým obsahem obilovin. To je pro psa velmi dobré, protože obilniny mohou způsobovat velké zažívací problémy. Holistické granule jsou plné čerstvého masa, přírodních vitamínů např. z lesního ovoce a bylinek.

Holistická krmiva jsou špičkou na trhu, psovi poskytují opravdu to nejkvalitnější krmení. Je to sice dražší záležitost, ale jakmile holistické krmivo vyzkoušíte, pochopíte, že cena = kvalita.

POUZE TOTO JAKO CELEK DÁVÁ VE VÝŽIVĚ PSŮ NĚJAKÝ SMYSL - proto holistická krmiva.

 A jaké jsou výhody tohoto báječného krmiva?

  • hlavní surovinou je čerstvé maso nebo masové moučka vyrobená z čerstvého masa - kvalita na prvním místě
  • krmivo je bez obilovin nebo s velmi nízkým obsahem obilovin - obiloviny totiž občas způsobují zažívací problémy a pro psa nejsou přidanou yýživovou hodnotou
  • maximální stravitelnost je také důležitá - pro psa nižší krmná dávka, ale také menší exkrementy
  • vhodné pro psy s citlivějším zažíváním, potravinovou intolerancí nebo alergií a pro psy s trávicími či kožními problémy
  • neobsahuje chemické konzervační látky ani zhušťovadlo

Shrnuto a podtrženo:

Jednoduše řečeno, holistické krmivo označuje takzvané komplexní, skvěle vyvážené krmivo a to vše ještě s ohledem na původ psů jako šelem.

Zde je doporučení na holistické granule: 

https://www.super-granule.cz/granule-2/?pv107=974

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení